P50-180P-RR1-EA
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P50-180P-RR1-EA
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN PLUG 180POS R/A .050" GLD
Podatkovni listi: P50-180P-RR1-EA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P50-180P-RR1-EA
Številka dela P50-180P-RR1-EA Proizvajalec 3M
Opis CONN PLUG 180POS R/A .050" GLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6828 pcs Podatkovni list P50-180P-RR1-EA.pdf
Serija Pak 50, P50 Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 80000923104
Število vrstic 2 Število pozicij 180
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.275" (6.99mm)
Lastnosti Board Lock, Flange natančen opis 180 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold