P50-200P-SR1-EA
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P50-200P-SR1-EA
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN PLUG 200POS .050" R/A PCB
Podatkovni listi: P50-200P-SR1-EA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
201 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P50-200P-SR1-EA
Številka dela P50-200P-SR1-EA Proizvajalec 3M
Opis CONN PLUG 200POS .050" R/A PCB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6872 pcs Podatkovni list P50-200P-SR1-EA.pdf
Serija Pak 50, P50 Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00051119939507
Število vrstic 2 Število pozicij 200
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.276" (7.01mm)
Lastnosti Flange natančen opis 200 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold