P50L-020P-C-DA
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P50L-020P-C-DA
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN PLUG 20POS STR .050" GOL
Podatkovni listi: P50L-020P-C-DA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P50L-020P-C-DA
Številka dela P50L-020P-C-DA Proizvajalec 3M
Opis CONN PLUG 20POS STR .050" GOL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18320 pcs Podatkovni list P50L-020P-C-DA.pdf
Serija Pak 50, P50L Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 80000924409
Število vrstic 2 Število pozicij 20
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 9mm, 10mm, 12mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.315" (8.00mm)
Lastnosti Board Lock, Flange natančen opis 20 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold