SJ5832-4.5"X72YD
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SJ5832-4.5"X72YD
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka SJ5832 BLACK R30FL 4.5IN X 72YD
Podatkovni listi: 1.SJ5832-4.5"X72YD.pdf2.SJ5832-4.5"X72YD.pdf
Stanje zalog 82 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 82 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SJ5832-4.5"X72YD
Številka dela SJ5832-4.5"X72YD Proizvajalec 3M
Opis SJ5832 BLACK R30FL 4.5IN X 72YD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 82 pcs Podatkovni list 1.SJ5832-4.5"X72YD.pdf2.SJ5832-4.5"X72YD.pdf
Tip Bumper Debelina 0.031" (0.79mm)
Velikost / dimenzija 2592.008" L x 4.500" W (65837.00mm x 114.30mm) Oblika Rollstock - Customizable
Serija Bumpon™, SJ5800 Druga imena 00051115528118
3M156273
Tip montaže Adhesive, Rubber Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Polyurethane Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Trdota 72 Shore M Obrazec -
natančen opis Bumper Rollstock - Customizable 2592.008" L x 4.500" W (65837.00mm x 114.30mm) Polyurethane Black Barva Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SJ5816SF
SJ5816SF
Proizvajalci: 3M
Opis: BUMPER ROLLSTOCK BLACK
Na zalogi: 837 pcs
Prenesi: SJ5816SF.pdf
RFQ
SJ5832
SJ5832
Proizvajalci: 3M
Opis: BUMPER ROLLSTOCK 216'L X 9"W BLK
Na zalogi: 45 pcs
Prenesi: SJ5832.pdf
RFQ
Opis: BUMPER ROLLSTOCK 108'L X 9"W BLK
Na zalogi: 5165 pcs
Prenesi: SJ5916.pdf
SJ5832 WHT R30FL 4.5
SJ5832 WHT R30FL 4.5"X72YD
Opis: BUMPER RESILIENT ROLLSTOCK
Na zalogi: 96 pcs
Prenesi: SJ5832 WHT R30FL 4.5"X72YD.pdf
Na zalogi: 48 pcs
SJ5832 BRN R30FL 9
SJ5832 BRN R30FL 9"X72YD
Na zalogi: 51 pcs
Prenesi: SJ5832 BRN R30FL 9"X72YD.pdf