SJ6232-4.5"X72YD
3M3M
SJ6232-4.5
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SJ6232-4.5"X72YD
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka SJ6232 BLACK R25FL 4.5IN X 72YD
Podatkovni listi: SJ6232-4.5"X72YD.pdf
Stanje zalog 113 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 113 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SJ6232-4.5"X72YD
Številka dela SJ6232-4.5"X72YD Proizvajalec 3M
Opis SJ6232 BLACK R25FL 4.5IN X 72YD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 113 pcs Podatkovni list SJ6232-4.5"X72YD.pdf
Tip Bumper Debelina 0.031" (0.79mm)
Velikost / dimenzija 2592.008" L x 4.500" W (65837.00mm x 114.30mm) Oblika Rollstock - Customizable
Serija Bumpon™, SJ6200 Druga imena 00051115527340
3M156280
Tip montaže Adhesive, Rubber Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Polyurethane Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Trdota 72 Shore M Obrazec -
natančen opis Bumper Rollstock - Customizable 2592.008" L x 4.500" W (65837.00mm x 114.30mm) Polyurethane Black Barva Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SJ6232
SJ6232
Proizvajalci: 3M
Opis: BUMPER ROLLSTOCK 216'L X 9"W BLK
Na zalogi: 41 pcs
Prenesi: SJ6232.pdf
RFQ
SJ6216-4.5"X36YD
Proizvajalci: 3M
Opis: SJ6216 BLACK R25FL 4.5IN X 36YD
Na zalogi: 144 pcs
Prenesi: SJ6216-4.5"X36YD.pdf
RFQ
Opis: BUMPER CYLINDRICAL 0.5" DIA CLR
Na zalogi: 1041062 pcs
Prenesi: SJ6512.pdf
SJ6232 GRY R25FL 9
SJ6232 GRY R25FL 9"X72YD
Opis: BUMPER RESILIENT ROLLSTOCK
Na zalogi: 62 pcs
Prenesi:
Opis: BUMPER HEXAGONAL 0.375" HEX CLR
Na zalogi: 1486070 pcs
Opis: BUMPON PROTECTIVE PRODUCT QUIET
Prenesi:
SJ6232 COOL GRY R25FL 4.5
SJ6232 COOL GRY R25FL 4.5"X72YD
Na zalogi: 109 pcs
Opis: BUMPER CYLINDRICAL 0.75" DIA BLK
Opis: BUMPER ROLLSTOCK 108'L X 9"W BLK
Na zalogi: 95 pcs
Opis: BUMPER CYLIN 0.375" DIA CLR
Opis: BUMPON RESILIENT ROLLSTOCK SJ621
Na zalogi: 169 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika