SLIC-2.2X19-BA/SES
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLIC-2.2X19-BA/SES
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka AERIAL CLOSURE KIT
Podatkovni listi: 1.SLIC-2.2X19-BA/SES.pdf2.SLIC-2.2X19-BA/SES.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SLIC-2.2X19-BA/SES
Številka dela SLIC-2.2X19-BA/SES Proizvajalec 3M
Opis AERIAL CLOSURE KIT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2245 pcs Podatkovni list 1.SLIC-2.2X19-BA/SES.pdf2.SLIC-2.2X19-BA/SES.pdf
Tip Aerial Closure, Free-Breathing Odprtje pločevine 14.00" (355.6mm)
Serija SLiC™ Druga imena 00054007926061
3M162258
SLIC-2.2X19-BA/SES-ND
Število kablov 100 Pairs @ 24-26 AWG Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina - na splošno 19.00" (482.6mm)
Premer - znotraj 2.200" (55.88mm) natančen opis Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 19.00" (482.6mm) 100 Pairs @ 24-26 AWG