TMW.183X1.5-RED-BULK
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMW.183X1.5-RED-BULK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka HEAT SHRINK TMW .183 RD 1 1/2 IN
Podatkovni listi: 1.TMW.183X1.5-RED-BULK.pdf2.TMW.183X1.5-RED-BULK.pdf3.TMW.183X1.5-RED-BULK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TMW.183X1.5-RED-BULK
Številka dela TMW.183X1.5-RED-BULK Proizvajalec 3M
Opis HEAT SHRINK TMW .183 RD 1 1/2 IN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Tubing, Semi Rigid Razmerje krčenja 3 to 1
Temperatura skrčenja 135°C Serija TMW
Obnovljena debelina stene 0.049" (1.24mm) Druga imena 00051135378847
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Material Polyolefin (PO)
Dolžina 0.125' (38.10mm, 1.50") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranji premer - priložen 0.183" (4.65mm) Notranji premer - obnovljen 0.060" (1.52mm)
Lastnosti Adhesive Lined natančen opis Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 0.183" (4.65mm) 3 to 1 Red 0.125' (38.10mm, 1.50")