VFP-876-3/4-48-BLACK
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VFP-876-3/4-48-BLACK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka HEATSHRINK 3/4 BK 48"
  • Sporočilo
Specifikacije VFP-876-3/4-48-BLACK
Številka dela VFP-876-3/4-48-BLACK Proizvajalec 3M
Opis HEATSHRINK 3/4 BK 48" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Tubing, Flexible Razmerje krčenja 2 to 1
Temperatura skrčenja 100°C Serija VFP-876
Obnovljena debelina stene 0.030" (0.76mm) Druga imena 00051135368466
delovna temperatura -55°C ~ 135°C Material Polyolefin (PO)
Dolžina 4.00' (1.22m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranji premer - priložen 0.750" (19.05mm) Notranji premer - obnovljen 0.375" (9.53mm)
Lastnosti Corrosion Resistant, Flame Retardant, Self Extinguishing natančen opis Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Black 4.00' (1.22m)