GEN4-ULCD-28D
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-28D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GEN4-ULCD-28D
Proizvajalec / znamka: 4D Systems
Opis izdelka DISPLAY LCD TFT 2.8" 240X320
Podatkovni listi: 1.GEN4-ULCD-28D.pdf2.GEN4-ULCD-28D.pdf3.GEN4-ULCD-28D.pdf4.GEN4-ULCD-28D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GEN4-ULCD-28D
Številka dela GEN4-ULCD-28D Proizvajalec 4D Systems
Opis DISPLAY LCD TFT 2.8" 240X320 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Ogled območja 43.20mm W x 57.60mm H Zaslon na dotik -
Serija gen4 Druga imena 1613-1217
Vmesnik I²C, SPI, TTL Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 240 x 320
Dot Pitch 0.18mm W x 0.18mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 2.8" (71.12mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 2.8" (71.12mm) 240 x 320 Osvetlitev ozadja LED - White
Barva ozadja -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
GEN4-ULCD-28DT
GEN4-ULCD-28DT
Proizvajalci: 4D Systems
Opis: DISPLAY LCD TFT 2.8" 240X320
Na zalogi: 1973 pcs
Prenesi: GEN4-ULCD-28DT.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-28D-PI
GEN4-ULCD-28D-PI
Proizvajalci: 4D Systems
Na zalogi: 1950 pcs
Prenesi: GEN4-ULCD-28D-PI.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-24DT
GEN4-ULCD-24DT
Opis: DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320
Prenesi: GEN4-ULCD-24DT.pdf
GEN4-ULCD-24PT-PI
GEN4-ULCD-24PT-PI
Prenesi: GEN4-ULCD-24PT-PI.pdf
GEN4-ULCD-28D-CLB-AR
GEN4-ULCD-28D-CLB-AR
Prenesi: GEN4-ULCD-28D-CLB-AR.pdf
GEN4-ULCD-24PT-AR
GEN4-ULCD-24PT-AR
Prenesi: GEN4-ULCD-24PT-AR.pdf
GEN4-ULCD-24PT
GEN4-ULCD-24PT
Prenesi: GEN4-ULCD-24PT.pdf
GEN4-ULCD-28D-AR
GEN4-ULCD-28D-AR
Prenesi: GEN4-ULCD-28D-AR.pdf
GEN4-ULCD-24DT-AR
GEN4-ULCD-24DT-AR
Prenesi: GEN4-ULCD-24DT-AR.pdf
GEN4-ULCD-24DT-PI
GEN4-ULCD-24DT-PI
Prenesi: GEN4-ULCD-24DT-PI.pdf
GEN4-ULCD-28D-CLB
GEN4-ULCD-28D-CLB
Prenesi: GEN4-ULCD-28D-CLB.pdf
GEN4-ULCD-28D-CLB-PI
GEN4-ULCD-28D-CLB-PI
Prenesi: GEN4-ULCD-28D-CLB-PI.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika