GEN4-ULCD-43D
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-43D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GEN4-ULCD-43D
Proizvajalec / znamka: 4D Systems
Opis izdelka DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
  • Sporočilo
Specifikacije GEN4-ULCD-43D
Številka dela GEN4-ULCD-43D Proizvajalec 4D Systems
Opis DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Ogled območja 95.04mm W x 53.86mm H Zaslon na dotik -
Serija gen4 Druga imena 1613-1127
Vmesnik I²C, SPI, TTL Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 480 x 272
Dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 4.3" (109.22mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Osvetlitev ozadja LED - White
Barva ozadja -
Podobni izdelki
GEN4-ULCD-43D-AR
GEN4-ULCD-43D-AR
Proizvajalci: 4D Systems
Opis: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Na zalogi: 1041 pcs
Prenesi: GEN4-ULCD-43D-AR.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-35DCT-CLB
GEN4-ULCD-35DCT-CLB
Proizvajalci: 4D Systems
Opis: DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
Na zalogi: 1289 pcs
Prenesi: GEN4-ULCD-35DCT-CLB.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-43D-CLB-PI
GEN4-ULCD-43D-CLB-PI
Prenesi: GEN4-ULCD-43D-CLB-PI.pdf
GEN4-ULCD-43D-CLB-SB-AR
GEN4-ULCD-43D-CLB-SB-AR
Na zalogi: 979 pcs
Prenesi: GEN4-ULCD-43D-CLB-SB-AR.pdf
GEN4-ULCD-35DCT-CLB-PI
GEN4-ULCD-35DCT-CLB-PI
Prenesi: GEN4-ULCD-35DCT-CLB-PI.pdf
GEN4-ULCD-35DCT-CLB-AR
GEN4-ULCD-35DCT-CLB-AR
Prenesi: GEN4-ULCD-35DCT-CLB-AR.pdf
GEN4-ULCD-43D-CLB-SB
GEN4-ULCD-43D-CLB-SB
Na zalogi: 946 pcs
Prenesi: GEN4-ULCD-43D-CLB-SB.pdf
GEN4-ULCD-35DT-PI
GEN4-ULCD-35DT-PI
Prenesi: GEN4-ULCD-35DT-PI.pdf
GEN4-ULCD-35DT
GEN4-ULCD-35DT
Prenesi: GEN4-ULCD-35DT.pdf
GEN4-ULCD-43D-CLB
GEN4-ULCD-43D-CLB
Prenesi: GEN4-ULCD-43D-CLB.pdf
GEN4-ULCD-43D-CLB-AR
GEN4-ULCD-43D-CLB-AR
Prenesi: GEN4-ULCD-43D-CLB-AR.pdf
GEN4-ULCD-35DT-AR
GEN4-ULCD-35DT-AR
Prenesi: GEN4-ULCD-35DT-AR.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika