GEN4-ULCD-50D
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-50D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GEN4-ULCD-50D
Proizvajalec / znamka: 4D Systems
Opis izdelka DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
  • Sporočilo
Specifikacije GEN4-ULCD-50D
Številka dela GEN4-ULCD-50D Proizvajalec 4D Systems
Opis DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Ogled območja 108.00mm W x 64.80mm H Zaslon na dotik -
Serija gen4 Druga imena 1613-1130
Vmesnik I²C, SPI, TTL Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 800 x 480 (WVGA)
Dot Pitch 0.14mm W x 0.14mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 5" (127.00mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 5" (127.00mm) 800 x 480 (WVGA) Osvetlitev ozadja LED - White
Barva ozadja -
Podobni izdelki
GEN4-ULCD-50D-CLB-PI
GEN4-ULCD-50D-CLB-PI
Proizvajalci: 4D Systems
Opis: DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
Na zalogi: 998 pcs
Prenesi: GEN4-ULCD-50D-CLB-PI.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-50D-CLB-AR
GEN4-ULCD-50D-CLB-AR
Proizvajalci: 4D Systems
Na zalogi: 900 pcs
Prenesi: GEN4-ULCD-50D-CLB-AR.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-43DT-SB-AR
GEN4-ULCD-43DT-SB-AR
Opis: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Na zalogi: 1002 pcs
Prenesi: GEN4-ULCD-43DT-SB-AR.pdf
GEN4-ULCD-50D-CLB
GEN4-ULCD-50D-CLB