GEN4-ULCD-50DT-SB-AR
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-50DT-SB-AR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GEN4-ULCD-50DT-SB-AR
Proizvajalec / znamka: 4D Systems
Opis izdelka DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 725 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 725 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GEN4-ULCD-50DT-SB-AR
Številka dela GEN4-ULCD-50DT-SB-AR Proizvajalec 4D Systems
Opis DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Ogled območja 108.00mm W x 64.80mm H Zaslon na dotik Resistive
Serija gen4 Druga imena 1613-1269
Vmesnik Parallel/Serial Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 800 x 480 (WVGA)
Dot Pitch 0.14mm W x 0.14mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 5" (127.00mm)
natančen opis Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 5" (127.00mm) 800 x 480 (WVGA) Osvetlitev ozadja LED - White
Barva ozadja -
Podobni izdelki
GEN4-ULCD-50DT-PI
GEN4-ULCD-50DT-PI
Proizvajalci: 4D Systems
Opis: DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
Na zalogi: 690 pcs
Prenesi: GEN4-ULCD-50DT-PI.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-50DT
GEN4-ULCD-50DT
Proizvajalci: 4D Systems