GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-AR
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-AR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-AR
Proizvajalec / znamka: 4D Systems
Opis izdelka DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 646 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 646 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-AR
Številka dela GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-AR Proizvajalec 4D Systems
Opis DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Ogled območja 154.00mm W x 85.92mm H Zaslon na dotik -
Serija gen4 Druga imena 1613-1275
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Parallel/Serial
Grafična barva Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixels 800 x 480 (WVGA) Dot Pitch 0.19mm W x 0.18mm H
Vrsta zaslona TFT - Color Način prikaza Transmissive
Diagonalna velikost zaslona 7" (177.80mm) natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 7" (177.80mm) 800 x 480 (WVGA)
Osvetlitev ozadja LED - White Barva ozadja -
Podobni izdelki
GEN4-ULCD-70DCT-CLB
GEN4-ULCD-70DCT-CLB
Proizvajalci: 4D Systems
Opis: DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
Na zalogi: 640 pcs
Prenesi: GEN4-ULCD-70DCT-CLB.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-70D-CLB-SB
GEN4-ULCD-70D-CLB-SB
Proizvajalci: 4D Systems
Na zalogi: 738 pcs
Prenesi: GEN4-ULCD-70D-CLB-SB.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-70D
GEN4-ULCD-70D