SK-GEN4-24PT-PI
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-24PT-PI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SK-GEN4-24PT-PI
Proizvajalec / znamka: 4D Systems
Opis izdelka DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320
  • Sporočilo
Specifikacije SK-GEN4-24PT-PI
Številka dela SK-GEN4-24PT-PI Proizvajalec 4D Systems
Opis DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Ogled območja 36.70mm W x 49.00mm H Zaslon na dotik Resistive
Serija gen4 Druga imena 1613-1194
Vmesnik I²C, Parallel, TTL Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 240 x 320
Dot Pitch 0.15mm W x 0.15mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 2.4" (60.96mm)
natančen opis Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, Parallel, TTL 2.4" (60.96mm) 240 x 320 Osvetlitev ozadja LED - White