SK-GEN4-50D-PI
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-50D-PI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SK-GEN4-50D-PI
Proizvajalec / znamka: 4D Systems
Opis izdelka DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 636 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 636 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SK-GEN4-50D-PI
Številka dela SK-GEN4-50D-PI Proizvajalec 4D Systems
Opis DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Ogled območja 108.00mm W x 64.80mm H Zaslon na dotik -
Serija gen4 Druga imena 1613-1205
Vmesnik I²C, SPI, TTL Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 800 x 480 (WVGA)
Dot Pitch 0.14mm W x 0.14mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 5" (127.00mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 5" (127.00mm) 800 x 480 (WVGA) Osvetlitev ozadja LED - White