ULCD-144-G2
4D Systems4D Systems
ULCD-144-G2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ULCD-144-G2
Proizvajalec / znamka: 4D Systems
Opis izdelka MOD TFT-LCD 1.44" 128X128 GOLDLX
Podatkovni listi: 1.ULCD-144-G2.pdf2.ULCD-144-G2.pdf3.ULCD-144-G2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ULCD-144-G2
Številka dela ULCD-144-G2 Proizvajalec 4D Systems
Opis MOD TFT-LCD 1.44" 128X128 GOLDLX Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3615 pcs Podatkovni list 1.ULCD-144-G2.pdf2.ULCD-144-G2.pdf3.ULCD-144-G2.pdf
Ogled območja 25.50mm W x 26.50mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 1613-1081
ULCD144G2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik TTL
Grafična barva Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixels 128 x 128 Dot Pitch -
Vrsta zaslona TFT - Color Način prikaza Transmissive
Diagonalna velikost zaslona 1.44" (36.57mm) natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color TTL 1.44" (36.57mm) 128 x 128