ULCD-28PTU
4D Systems4D Systems
ULCD-28PTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ULCD-28PTU
Proizvajalec / znamka: 4D Systems
Opis izdelka MOD TFT-LCD 2.8" 240X320 TOUCH
Podatkovni listi: 1.ULCD-28PTU.pdf2.ULCD-28PTU.pdf3.ULCD-28PTU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ULCD-28PTU
Številka dela ULCD-28PTU Proizvajalec 4D Systems
Opis MOD TFT-LCD 2.8" 240X320 TOUCH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1279 pcs Podatkovni list 1.ULCD-28PTU.pdf2.ULCD-28PTU.pdf3.ULCD-28PTU.pdf
Ogled območja 43.20mm W x 57.60mm H Zaslon na dotik Resistive
Serija - Druga imena 1613-1089
ULCD28PTU
Vmesnik TTL Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 240 x 320
Dot Pitch 0.18mm W x 0.18mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 2.8" (71.12mm)
natančen opis Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color TTL 2.8" (71.12mm) 240 x 320 Osvetlitev ozadja LED - White