6KA24L-7001HE3/72
Vishay Semiconductor Diodes Division
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6KA24L-7001HE3/72
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka TVS DIODE 24VWM P600
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 6KA24L-7001HE3/72
Številka dela 6KA24L-7001HE3/72 Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis TVS DIODE 24VWM P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4434 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26.7V
Napetost - razčlenitev (min) 24V Napetost - razčlenitev P600
Tip Zener Serija Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Zaščita električnega voda 6000W (6kW) Power - Peak Pulse 90A
Polarizacija P600, Axial delovna temperatura -65°C ~ 185°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 6KA24L-7001HE3/72 Opis TVS DIODE 24VWM P600
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 40V Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali No
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
6KA24-E3/54
6KA24-E3/54
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 24V 45V P600
Na zalogi: 5735 pcs
Prenesi: 6KA24-E3/54.pdf
RFQ
6KA24HE3/54
6KA24HE3/54
Opis: TVS DIODE 24V 45V P600
Na zalogi: 5076 pcs
Prenesi: 6KA24HE3/54.pdf
RFQ
6KA24HE3_A/D
6KA24HE3_A/D
Opis: TVS DIODE 24V 40V P600
Prenesi:
6KA24L-01HE3/72
6KA24L-01HE3/72
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 24VWM P600
Prenesi:
6KA24HE3_A/C
6KA24HE3_A/C
Opis: TVS DIODE 45VC 90A P600
Prenesi: 6KA24HE3_A/C.pdf
6KA24/4
6KA24/4
Opis: TVS DIODE 24V 45V P600