119098-HMC652LP2
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 119098-HMC652LP2
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka EVAL BOARD HMC652LP2 10G PCB
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 119098-HMC652LP2
Številka dela 119098-HMC652LP2 Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis EVAL BOARD HMC652LP2 10G PCB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3978 pcs Podatkovni list
Tip Attenuator Priložena vsebina Board(s)
Serija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 0Hz ~ 25GHz
Za uporabo s / sorodnimi izdelki HMC652LP2E Številka osnovnega dela HMC652
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
119098-HMC656LP2
119098-HMC656LP2
Proizvajalci: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis: EVAL BOARD HMC656LP2 10G PCB
Na zalogi: 5584 pcs
Prenesi: 119098-HMC656LP2.pdf
RFQ
1190A 0031000
1190A 0031000
Proizvajalci: Belden
Opis: COAX 75 OHM RG6 18AWG
Na zalogi: 370 pcs
Prenesi: 1190A 0031000.pdf
RFQ
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5.08MM