AD5170BRMZ2.5
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5170BRMZ2.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AD5170BRMZ2.5
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC POT DGTL 2.5K 256POS 10-MSOP
Podatkovni listi: AD5170BRMZ2.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AD5170BRMZ2.5
Številka dela AD5170BRMZ2.5 Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC POT DGTL 2.5K 256POS 10-MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53903 pcs Podatkovni list AD5170BRMZ2.5.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 35 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 10-MSOP Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 160 Odpornost (Ohms) 2.5k
Pakiranje Tube Paket / primer 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Druga imena AD5170BRMZ25 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število Taps 256 Število vezij 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika OTP
Vmesnik I²C Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 2.5k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface 10-MSOP Konfiguracija Potentiometer
Številka osnovnega dela AD5170
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AD5170BRMZ100
AD5170BRMZ100
Proizvajalci: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis: IC POT DGTL 100K 256POS 10-MSOP
Na zalogi: 5140 pcs
Prenesi: AD5170BRMZ100.pdf
RFQ
AD5170BRMZ2.5-RL7
AD5170BRMZ2.5-RL7
Opis: IC DGTL POT 256POS 2.5K 10MSOP