AD5204BN50
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AD5204BN50
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC DGTL POT QUAD 256POS 24-DIP
Podatkovni listi: AD5204BN50.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AD5204BN50
Številka dela AD5204BN50 Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC DGTL POT QUAD 256POS 24-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5813 pcs Podatkovni list AD5204BN50.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V, ±2.3 V ~ 2.7 V Toleranca ±30%
Temperaturni koeficient (Typ) 700 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 24-PDIP Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 50 Odpornost (Ohms) 50k
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP (0.300", 7.62mm)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 256
Število vezij 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik SPI Lastnosti Cascade Pin, Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-PDIP Konfiguracija Potentiometer