AD5206BN100
pregled izdelka
Številka dela: AD5206BN100
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC DGTL POT 6CH 256POS 24-DIP
Podatkovni listi: AD5206BN100.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AD5206BN100
Številka dela AD5206BN100 Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC DGTL POT 6CH 256POS 24-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4551 pcs Podatkovni list AD5206BN100.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V, ±2.3 V ~ 2.7 V Toleranca ±30%
Temperaturni koeficient (Typ) 700 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 24-PDIP Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 50 Odpornost (Ohms) 100k
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP (0.300", 7.62mm)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 256
Število vezij 6 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik SPI Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 100k Ohm 6 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-PDIP Konfiguracija Potentiometer
Številka osnovnega dela AD5206
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AD5206BN50
AD5206BN50
Proizvajalci: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis: IC DGTL POT 256POS 50K 6CH 24DIP
Na zalogi: 4702 pcs
Prenesi: AD5206BN50.pdf
RFQ
AD5206BR10
AD5206BR10
Opis: IC DGTL POT 6CH 256POS 24-SOIC
Na zalogi: 5691 pcs
Prenesi: AD5206BR10.pdf
RFQ
AD5206BN10
AD5206BN10
Opis: IC DGTL POT 6CH 256POS 24-DIP