AD5440YRU
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AD5440YRU
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC DAC 10BIT DUAL MULT 24-TSSOP
Podatkovni listi: AD5440YRU.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AD5440YRU
Številka dela AD5440YRU Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Količina na voljo 5930 pcs Podatkovni list AD5440YRU.pdf
Napetost - Supply, Digital 2.5 V ~ 5.5 V Napetost - Supply, Analog 2.5 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 24-TSSOP Nastavitev časa 120ns
Serija - Referenčni tip External
Pakiranje Tube Paket / primer 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Vrsta izhoda Current - Unbuffered delovna temperatura -40°C ~ 125°C