AD8010ARZ
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD8010ARZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AD8010ARZ
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC OPAMP CFA 230MHZ 8SOIC
Podatkovni listi: AD8010ARZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
98 pcs
196 pcs
588 pcs
1078 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AD8010ARZ
Številka dela AD8010ARZ Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC OPAMP CFA 230MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23242 pcs Podatkovni list AD8010ARZ.pdf
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 9 V ~ 12 V, ±4.5 V ~ 6 V Napetost - vhodni odmik 5mV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 800 V/µs
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda -
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Current Feedback Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Trenutni - dobava 15.5mA
Trenutni - izhod / kanal 200mA Trenutne - vstopne pristranskosti 10µA
Številka osnovnega dela AD8010 Vrsta ojačevalnika Current Feedback
-3db Bandwidth 230MHz