AD8250ARMZ-RL
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD8250ARMZ-RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AD8250ARMZ-RL
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC OPAMP INSTR 10MHZ 10MSOP
Podatkovni listi: AD8250ARMZ-RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AD8250ARMZ-RL
Številka dela AD8250ARMZ-RL Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC OPAMP INSTR 10MHZ 10MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13697 pcs Podatkovni list AD8250ARMZ-RL.pdf
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) ±5 V ~ 15 V Napetost - vhodni odmik 70µV
Paket naprave za dobavitelja 10-MSOP Ubi stopnja 25 V/µs
Serija iCMOS® Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Vrsta izhoda Push-Pull
Druga imena AD8250ARMZ-RL-ND
AD8250ARMZ-RLTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Instrumentation Amplifier 1 Circuit Push-Pull 10-MSOP Trenutni - dobava 4.1mA
Trenutni - izhod / kanal 37mA Trenutne - vstopne pristranskosti 5nA
Številka osnovnega dela AD8250 Vrsta ojačevalnika Instrumentation
-3db Bandwidth 10MHz