AD8403AR10
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AD8403AR10
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC DGTL POT 8BIT 10K 4CH 24-SOIC
Podatkovni listi: AD8403AR10.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AD8403AR10
Številka dela AD8403AR10 Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Količina na voljo 4218 pcs Podatkovni list AD8403AR10.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 500 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 24-SOIC Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 200 Odpornost (Ohms) 10k
Pakiranje Tube Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število Taps 256
Število vezij 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik SPI Lastnosti Cascade Pin
natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-SOIC Konfiguracija Potentiometer