AD8403ARU100
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AD8403ARU100
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC POT DIG QUAD 100K 8B 24TSSOP
Podatkovni listi: AD8403ARU100.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AD8403ARU100
Številka dela AD8403ARU100 Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Količina na voljo 5063 pcs Podatkovni list AD8403ARU100.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±30%
Temperaturni koeficient (Typ) 500 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 24-TSSOP Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 200 Odpornost (Ohms) 100k
Pakiranje Tube Paket / primer 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število Taps 256
Število vezij 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik SPI Lastnosti Cascade Pin
natančen opis Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-TSSOP Konfiguracija Potentiometer