ADP1716ARMZ-1.2-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP1716ARMZ-1.2-R7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ADP1716ARMZ-1.2-R7
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.2V 500MA 8MSOP
Podatkovni listi: ADP1716ARMZ-1.2-R7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ADP1716ARMZ-1.2-R7
Številka dela ADP1716ARMZ-1.2-R7 Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG LINEAR 1.2V 500MA 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60942 pcs Podatkovni list ADP1716ARMZ-1.2-R7.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena ADP1716ARMZ-1.2-R7CT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 500mA 8-MSOP
Tok - Supply (Max) 650µA Trenutni - Quiescent (Iq) 100µA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable, Tracking