ADP3330ARTZ-2.75R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP3330ARTZ-2.75R7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ADP3330ARTZ-2.75R7
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC REG LIN 2.75V 200MA SOT23-6
Podatkovni listi: ADP3330ARTZ-2.75R7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ADP3330ARTZ-2.75R7
Številka dela ADP3330ARTZ-2.75R7 Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG LIN 2.75V 200MA SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74004 pcs Podatkovni list ADP3330ARTZ-2.75R7.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.23V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.75V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 12V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6 Serija anyCAP®
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-6 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena ADP3330ARTZ-2.75R7-ND
ADP3330ARTZ-2.75R7TR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.75V 200mA SOT-23-6
Tok - Supply (Max) 4mA Trenutni - Quiescent (Iq) 50µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Enable