ADSP-BF533SBBCZ400
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-BF533SBBCZ400 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ADSP-BF533SBBCZ400
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC PROCESSOR DL 400MHZ 160CSBGA
Podatkovni listi: 1.ADSP-BF533SBBCZ400.pdf2.ADSP-BF533SBBCZ400.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
189 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ADSP-BF533SBBCZ400
Številka dela ADSP-BF533SBBCZ400 Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC PROCESSOR DL 400MHZ 160CSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4343 pcs Podatkovni list 1.ADSP-BF533SBBCZ400.pdf2.ADSP-BF533SBBCZ400.pdf
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 1.20V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 160-CSPBGA (12x12)
Serija Blackfin® Pakiranje Tray
Paket / primer 160-LFBGA, CSPBGA Druga imena ADSPBF533SBBCZ400
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) On-chip RAM 148kB
Nehlapen pomnilnik ROM (1 kB) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik SPI, SSP, UART
Ura 400MHz Številka osnovnega dela ADSP-BF533