LT1085IM-3.6#TRPBF
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
LT1085IM-3.6#TRPBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LT1085IM-3.6#TRPBF
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.6V 3A D2PAK-3
Podatkovni listi: LT1085IM-3.6#TRPBF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LT1085IM-3.6#TRPBF
Številka dela LT1085IM-3.6#TRPBF Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG LINEAR 3.6V 3A D2PAK-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19239 pcs Podatkovni list LT1085IM-3.6#TRPBF.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.5V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.6V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 72dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 3A D2PAK-3
Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA Trenutni - izhod 3A
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela LT1085
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LT1085CT-12#PBF
LT1085CT-12#PBF
Proizvajalci: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis: IC REG LINEAR 12V 3A TO220-3
Na zalogi: 25508 pcs
Prenesi: LT1085CT-12#PBF.pdf
RFQ
LT1085IM#TRPBF
LT1085IM#TRPBF
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 3A D2PAK-3