LT1585CT-3.6#PBF
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
LT1585CT-3.6#PBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LT1585CT-3.6#PBF
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.6V 4.6A TO220-3
Podatkovni listi: LT1585CT-3.6#PBF.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LT1585CT-3.6#PBF
Številka dela LT1585CT-3.6#PBF Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG LINEAR 3.6V 4.6A TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 20766 pcs Podatkovni list LT1585CT-3.6#PBF.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.4V @ 4A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.6V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 72dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 4.6A TO-220-3
Trenutni - izhod 4.6A Nadzorne funkcije -