LT1761IS5-3.3#TRMPBF
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
LT1761IS5-3.3#TRMPBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LT1761IS5-3.3#TRMPBF
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 100MA TSOT23-5
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LT1761IS5-3.3#TRMPBF
Številka dela LT1761IS5-3.3#TRMPBF Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG LIN 3.3V 100MA TSOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Dropout (Max) 0.45V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja TSOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 65dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LT1761IS5-3.3#TRMPBFCT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA TSOT-23-5
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije Enable