LT1761MPS5-3.3#TRPBF
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
LT1761MPS5-3.3#TRPBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LT1761MPS5-3.3#TRPBF
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 100MA TSOT23-5
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LT1761MPS5-3.3#TRPBF
Številka dela LT1761MPS5-3.3#TRPBF Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG LIN 3.3V 100MA TSOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Dropout (Max) 0.45V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja TSOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 65dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število regulatorjev 1