LT1763IS8-2.5#TRPBF
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
LT1763IS8-2.5#TRPBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LT1763IS8-2.5#TRPBF
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8SOIC
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LT1763IS8-2.5#TRPBF
Številka dela LT1763IS8-2.5#TRPBF Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Dropout (Max) 0.45V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 8-SOIC
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LT1763
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LT1763IS8-2.5#PBF
LT1763IS8-2.5#PBF
Proizvajalci: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8SOIC
Na zalogi: 35602 pcs
Prenesi: LT1763IS8-2.5#PBF.pdf
RFQ
LT1763IS8-3#PBF
LT1763IS8-3#PBF
Opis: IC REG LINEAR 3V 500MA 8SOIC
Na zalogi: 34358 pcs
Prenesi: LT1763IS8-3#PBF.pdf
RFQ
LT1763IS8-3.3#TRPBF
LT1763IS8-3.3#TRPBF
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC