LT1963EFE-3.3#TRPBF
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
LT1963EFE-3.3#TRPBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LT1963EFE-3.3#TRPBF
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 16TSSOP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LT1963EFE-3.3#TRPBF
Številka dela LT1963EFE-3.3#TRPBF Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 16TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Dropout (Max) 0.55V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja 16-TSSOP-EP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad PSRR 63dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A 16-TSSOP-EP Tok - Supply (Max) 120mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1.5mA Trenutni - izhod 1.5A