LT3008MPTS8-1.2#TRPBF
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
LT3008MPTS8-1.2#TRPBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LT3008MPTS8-1.2#TRPBF
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.2V 20MA TSOT23-8
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LT3008MPTS8-1.2#TRPBF
Številka dela LT3008MPTS8-1.2#TRPBF Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG LINEAR 1.2V 20MA TSOT23-8 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 20mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja TSOT-23-8 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8 PSRR 66dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 20mA TSOT-23-8 Tok - Supply (Max) 1.2mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 6µA Trenutni - izhod 20mA