LT3032IDE-12#TRPBF
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
LT3032IDE-12#TRPBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LT3032IDE-12#TRPBF
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC REG LINEAR +-12V 14DFN
  • Sporočilo
Specifikacije LT3032IDE-12#TRPBF
Številka dela LT3032IDE-12#TRPBF Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG LINEAR +-12V 14DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Dropout (Max) 0.27V @ 150mA (Typ), 0.3V @ 150mA (Typ) Voltage - Output (Min / Fixed) ±12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) ±20V
Paket naprave za dobavitelja 14-DFN (4x3) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-PowerWFDFN PSRR 68dB (120Hz), 54dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive and Negative
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive and Negative Fixed 2 Output ±12V 150mA, 150mA 14-DFN (4x3) Trenutni - izhod 150mA, 150mA