LT3050MPMSE-3.3#TRPBF
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
LT3050MPMSE-3.3#TRPBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LT3050MPMSE-3.3#TRPBF
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 100MA 12MSOP
  • Sporočilo
Specifikacije LT3050MPMSE-3.3#TRPBF
Številka dela LT3050MPMSE-3.3#TRPBF Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG LINEAR 3.3V 100MA 12MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Dropout (Max) 0.55V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja 12-MSOP-EP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad PSRR 70dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 12-MSOP-EP Tok - Supply (Max) 5.2mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 90µA Trenutni - izhod 100mA
Nadzorne funkcije Current Limit, Enable, Soft Start Številka osnovnega dela LT3050
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LT3050MPMSE-5#TRPBF
LT3050MPMSE-5#TRPBF
Proizvajalci: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis: IC REG LINEAR 5V 100MA 12MSOP
Na zalogi: 16485 pcs
Prenesi: LT3050MPMSE-5#TRPBF.pdf
RFQ
LT3050MPMSE#TRPBF
LT3050MPMSE#TRPBF
Opis: IC REG LIN POS ADJ 100MA 12MSOP
Na zalogi: 18742 pcs
Prenesi: LT3050MPMSE#TRPBF.pdf
RFQ
LT3055EDE#TRPBF
LT3055EDE#TRPBF
Opis: IC REG LIN POS ADJ 500MA 16DFN
Prenesi: LT3055EDE#TRPBF.pdf
LT3055EDE
LT3055EDE
Opis: IC REG LINEAR
Prenesi:
LT3050IMSE-5#TRPBF
LT3050IMSE-5#TRPBF
Prenesi: LT3050IMSE-5#TRPBF.pdf
LT3050MPMSE-3.3#PBF
LT3050MPMSE-3.3#PBF
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 12MSOP