LT3650IMSE-8.4#TRPBF
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
LT3650IMSE-8.4#TRPBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LT3650IMSE-8.4#TRPBF
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC CHARGER LI-ION 8.4V 2A 12MSOP
  • Sporočilo
Specifikacije LT3650IMSE-8.4#TRPBF
Številka dela LT3650IMSE-8.4#TRPBF Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC CHARGER LI-ION 8.4V 2A 12MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - napajanje (maks.) 32V Paket naprave za dobavitelja 12-MSOP-EP
Serija - Programabilne funkcije Timer
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število celic 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik -
Zaščita napak Over Temperature natančen opis Charger IC Lithium Ion/Polymer 12-MSOP-EP
Tok - polnjenje Constant - Programmable Tok napajanja - maks 2A
Napetost akumulatorja 8.4V Baterija kemija Lithium Ion/Polymer