LTC1503CS8-1.8
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
LTC1503CS8-1.8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LTC1503CS8-1.8
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC REG SWITCHD CAP 1.8V 8SOIC
Podatkovni listi: LTC1503CS8-1.8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LTC1503CS8-1.8
Številka dela LTC1503CS8-1.8 Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG SWITCHD CAP 1.8V 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 13588 pcs Podatkovni list LTC1503CS8-1.8.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 2.4V Napetost - Vhod (maks.) 6V
Topologija Charge Pump Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 600kHz natančen opis Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 100mA 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Trenutni - izhod 100mA Številka osnovnega dela LTC1503
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LTC1503CS8-2#PBF
LTC1503CS8-2#PBF
Proizvajalci: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis: IC REG SWTCHD CAP 2V 0.1A 8SOIC
Na zalogi: 47682 pcs
Prenesi: LTC1503CS8-2#PBF.pdf
RFQ
LTC1503CS8-1.8#TRPBF
LTC1503CS8-1.8#TRPBF
Opis: IC REG SWITCHD CAP 1.8V 8SOIC