LTC1558CS8-3.3
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
LTC1558CS8-3.3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LTC1558CS8-3.3
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC BACKUP BATT CNTRLR 3.3V 8SOIC
Podatkovni listi: LTC1558CS8-3.3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LTC1558CS8-3.3
Številka dela LTC1558CS8-3.3 Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC BACKUP BATT CNTRLR 3.3V 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 30522 pcs Podatkovni list LTC1558CS8-3.3.pdf
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število celic 1