LTC1735IF#PBF
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LTC1735IF#PBF
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP
Podatkovni listi: LTC1735IF#PBF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LTC1735IF#PBF
Številka dela LTC1735IF#PBF Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18717 pcs Podatkovni list LTC1735IF#PBF.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4 V ~ 30 V Topologija Buck
Sinhronski usmerjevalnik Yes Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP
Serija - Serijski vmesniki -
Pakiranje Tube Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Vrsta izhoda Transistor Driver Izhodne faze 1
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 300kHz