LTC3350EUHF
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LTC3350EUHF
Proizvajalec / znamka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis izdelka IC BACKUP CTRLR CHRG/MON
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LTC3350EUHF
Številka dela LTC3350EUHF Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC BACKUP CTRLR CHRG/MON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5933 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 35 V Paket naprave za dobavitelja 38-QFN (5x7)
Serija - Paket / primer 38-WFQFN Exposed Pad
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Trenutni - dobava 4mA Aplikacije Supercapacitor Backup Controller
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LTC3331IUH#PBF
LTC3331IUH#PBF
Proizvajalci: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis: IC REG BUCK/LDO SYNC 50MA 32QFN
Na zalogi: 21301 pcs
Prenesi: LTC3331IUH#PBF.pdf
RFQ
LTC3350IUHF#TRPBF
LTC3350IUHF#TRPBF
Opis: IC BACKUP CTRLR CHRG/MON 38QFN
Na zalogi: 19393 pcs
Prenesi: LTC3350IUHF#TRPBF.pdf
RFQ
LTC3350EUHF#PBF
LTC3350EUHF#PBF
Prenesi: LTC3350EUHF#PBF.pdf
LTC3335IUDC#TRPBF
LTC3335IUDC#TRPBF
Opis: IC REG BCK BST PROG 50MA 20QFN