AFD51-12-10PN-6139
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFD51-12-10PN-6139
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT STRGHT 10POS PIN
Podatkovni listi: AFD51-12-10PN-6139.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFD51-12-10PN-6139
Številka dela AFD51-12-10PN-6139 Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT STRGHT 10POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3670 pcs Podatkovni list AFD51-12-10PN-6139.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DAFD51-12-10PN-6139
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število pozicij 10
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca AFD51-12-10PN-6139
Velik premer dobavljen 12-10 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Opis CONN HSG RCPT STRGHT 10POS PIN