AFD51-12-10PX-6117-LC
pregled izdelka
Številka dela: AFD51-12-10PX-6117-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT STRGHT 10POS PIN
Podatkovni listi: AFD51-12-10PX-6117-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AFD51-12-10PX-6117-LC
Številka dela AFD51-12-10PX-6117-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT STRGHT 10POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3301 pcs Podatkovni list AFD51-12-10PX-6117-LC.pdf
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DAFD51-12-10PX-6117-LC
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število pozicij 10
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca AFD51-12-10PX-6117-LC
Velik premer dobavljen 12-10 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Opis CONN HSG RCPT STRGHT 10POS PIN