AFD51-22-41PX-6141
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFD51-22-41PX-6141
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT STRGHT 41POS PIN
Podatkovni listi: AFD51-22-41PX-6141.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFD51-22-41PX-6141
Številka dela AFD51-22-41PX-6141 Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT STRGHT 41POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2358 pcs Podatkovni list AFD51-22-41PX-6141.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (14), 20 (27) Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DAFD51-22-41PX-6141
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca AFD51-22-41PX-6141
Velik premer dobavljen 22-41 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Opis CONN HSG RCPT STRGHT 41POS PIN