AFD51-22-55PW-6139
pregled izdelka
Številka dela: AFD51-22-55PW-6139
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT STRGHT 55POS PIN
Podatkovni listi: AFD51-22-55PW-6139.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AFD51-22-55PW-6139
Številka dela AFD51-22-55PW-6139 Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT STRGHT 55POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2103 pcs Podatkovni list AFD51-22-55PW-6139.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Unshielded
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DAFD51-22-55PW-6139
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca AFD51-22-55PW-6139
Velik premer dobavljen 22-55 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Opis CONN HSG RCPT STRGHT 55POS PIN