AFD54-20-16PX-6141
pregled izdelka
Številka dela: AFD54-20-16PX-6141
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN
Podatkovni listi: AFD54-20-16PX-6141.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AFD54-20-16PX-6141
Številka dela AFD54-20-16PX-6141 Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2535 pcs Podatkovni list AFD54-20-16PX-6141.pdf
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DAFD54-20-16PX-6141
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število pozicij 16
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca AFD54-20-16PX-6141
Velik premer dobavljen 20-16 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN