AFD54-24-31PX-6117
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFD54-24-31PX-6117
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 31POS JAM NUT W/PINS
Podatkovni listi: AFD54-24-31PX-6117.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFD54-24-31PX-6117
Številka dela AFD54-24-31PX-6117 Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 31POS JAM NUT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1657 pcs Podatkovni list AFD54-24-31PX-6117.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
RoHS Status Bulk Druga imena DAFD54-24-31PX-6117
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 31
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca AFD54-24-31PX-6117
Velik premer dobavljen 24-31 Lastnosti -
Razširjen opis 31 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 31POS JAM NUT W/PINS
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material X Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD54-24-31PW-6141
AFD54-24-31PW-6141
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 31POS PNL MT
Na zalogi: 1546 pcs
Prenesi: AFD54-24-31PW-6141.pdf
RFQ
AFD54-24-31PX-6117-LC
AFD54-24-31PX-6117-LC